Matkarahapäätökset/Travel Grant Decisions 25.2.2015

Tutkijakoulu myöntää matkarahaa seuraaville hakijoille matkarahapäätöksen 25.2.2015 mukaisesti:

University of Oulu Graduate School has awarded travel grants according to travel grant decisions 25th February, 2015:

Matkarahan saajat / Travel grant recipients Pääaine/ Major subject  Matkaraha (€) / Grant (€)
Aarnivala Henri Erkki Iisak Paediatrics 1000
Ahmed  Sharmin Education 2500
Alahuhta Kirsi Marjut Plant ecology 1000
Alaraasakka  Eija Education 500
Aula Matti Juhani Process engineering 1500
Bibikova Olga Photonics 1000
Casula Victor Physics 1500
Dong Yue Physical chemistry 4000
Filatova Svetlana Psychiatry 2400
Fylakis Angelos Computer science & engineering 1500
Haapakangas Juho Aukusti Process engineering 2000
Impiö Niina Education 1240
Isokangas Elina Henriikka Environmental engineering 1000
Juutilainen Sandra Alexis Arctic medicine 1100
Kaijalainen Antti Juhani Materials engineering 1000
Kaparulina Ekaterina Geology & minerology 1000
Kaukko  Mervi Education 965
Kelloniemi Annina Pharmacology & toxicology 1000
Keski-Filppula Jukka Maantiede 1500
Kozlova Nina Biochemistry 1000
Kraatari Minna Johanna Public health science 1500
Laurila Niina Marianne Clinical chemistry 500
Leppihalme  Ilmari  Kirjallisuus 964
Lunkka Nina Kristiina Health administration sciences 1000
Luusua Anna Emilia Architecture 1500
Löytynoja Tuomas Juhani Physics 2000
Matinolli Hanna-Maria Public health science 700
Mattila Riikka Katriina Medical microbiology & immunology 1500
Menberu Meseret Walle Environmental engineering 1000
Miroshnichenko Olga Theoretical physics 1000
Musial  Monika Management and International Business 1000
Mustonen Kaisa-Riikka Amanda Animal ecology 3000
Määttä Juhani Herman Physiotherapy 1000
Ohukainen Pauli Pharmacology & toxicology 1000
Pinero Pablo Environmental engineering 775
Podlipská Jana Medical technology 1500
Raasakka Arne, Samuel Biochemistry 770
Ramsay Hugh Psychiatry 1500
Sieppi Elina Pharmacology & toxicology 850
Uematsu  Kiyoko Education 1500
Ukkola Annette Education 1500
Uusitalo Pauliina Johanna Technical mathematics 1000
Virranmäki Eerika Maantiede 550
Väisänen  Marjo Laskentatoimi 2500
Väre Tiina Archaeology 1000
Xu Yueqiang International business 500

 

Last updated: 16/9/2015