Yhteystiedot

Työryhmä- ja esitelmäehdotukset lähetetään 31.1.2019 mennessä liitetiedostona (doc-, docx- tai pdf-muodossa) osoitteeseen hitu2019@oulu.fi . Kaikki lisäkysymykset tapahtumasta voi lähettää konferenssisihteerille, Essi Jouhki (historia), essi.jouhki (at) oulu.fi 

Konferenssityöryhmän sähköpostiosoitteet:

Professori Tiina Kinnunen (historia), tiina.kinnunen (at) oulu.fi

Professori Petteri Pietikäinen (tieteiden ja aatteiden historia), petteri.pietikainen (at) oulu.fi

Yliopistontutkija Heini Hakosalo (tieteiden ja aatteiden historia), heini.hakosalo (at) oulu.fi

Yliopistonlehtori Markku Hokkanen (historia), markku.hokkanen (at) oulu.fi

Yliopistonlehtori Timo Ylimaunu (arkeologia), timo.ylimaunu (at) oulu.fi

Dosentti Sirpa Aalto (historia), sirpa.aalto (at) oulu.fi

Viimeksi päivitetty: 30.8.2019