Henkilö kirjoittaa vihkoon muistiinpanoja.

Researchers (REx)

Research Director

Ossi Kotavaara (PhD, Docent)
ossi.kotavaara@oulu.fi
+358 (0)50 573 9124, + 358 (0) 294 48 7852
Tutkijaprofiili / Twitter / ResearchGate / LinkedIn

Project Researchers and Research Assistant

Jari Joutsenvaara
Project Researcher: BSUIN, Callio Lab
jari.joutsenvaara@oulu.fi
+358 294 487053
Twitter / ResearchGate / LinkedIn

Johanna Kutuniva
Project Manager: WaterPro, KAIVASU
johanna.kutuniva@oulu.fi
+358 294 487067
LinkedIn

Hanna Runtti: WaterPro
Postdoctoral researcher
hanna.runtti@oulu.fi

Pasi Kuusiniemi
Postdoctoral researcher: BSUIN
pasi.kuusiniemi@oulu.fi

Marko Holma
Project Researcher: BSUIN
marko.holma@oulu.fi

Julia Puputti
Research Assistant: Callio Lab, BSUIN
hannah.puputti@oulu.fi

Riina Hemmilä
Research Assistant: KAIVASU
riina.hemmila@oulu.fi

Last updated: 18.10.2019