Henkilö kirjoittaa vihkoon muistiinpanoja.

Tutkijat (REx)

Tutkimusjohtaja

Ossi Kotavaara (FT, dosentti)
ossi.kotavaara@oulu.fi
+358 (0)50 573 9124, + 358 (0) 294 48 7852
Tutkijaprofiili / Twitter / ResearchGate / LinkedIn

Projektitutkijat ja tutkimusassistentit

Jari Joutsenvaara
Projektipäällikkö, väitöskirjatutkija: BSUIN, Callio Lab
jari.joutsenvaara@oulu.fi
+358 294 487053
Twitter / ResearchGate / LinkedIn

Johanna Kutuniva
Projektipäällikkö, väitöskirjatutkija: WaterPro, KAIVASU
johanna.kutuniva@oulu.fi
+358 294 487067
LinkedIn

Hanna Runtti
Tutkijatohtori: WaterPro, KAIVASU
hanna.runtti@oulu.fi

Terhi Ala-Hulkko
Projektitutkija: Callio Lab, Paikkatieto
terhi.ala-hulkko@oulu.fi

Marko Holma
Projektitutkija: BSUIN, Geoterminen energia
marko.holma@oulu.fi
+358 46 920 8781

Pirjo Rousu
Projektitutkija: Underground Rescue
pirjo.rousu@oulu.fi
+358 50 573 4763

Julia Puputti
Tutkimusavustaja: Callio Lab, BSUIN
hannah.puputti@oulu.fi

Riina Hemmilä
Laborantti: KAIVASU, WaterPro
riina.hemmila@oulu.fi

Viimeksi päivitetty: 26.6.2020