University of Oulu, 2016

MicroEntre tutkijat

Tutkimusjohtaja

Anna-Mari Simunaniemi
Tutkimusjohtaja
MicroENTRE
Työpuhelin: +358 50 4662832
Työsähköposti: anna-mari.simunaniemi@oulu.fi

 

Tutkijatohtorit

Katariina Ala-Rämi
Tutkijatohtori
Työpuhelin: +358 50 3509471
Työsähköposti: katariina.ala-rami@oulu.fi

Kai Hänninen
Tutkijatohtori
Työpuhelin: +358 40 5747951
Työsähköposti: kai.hanninen@oulu.fi

Ulla Lehtinen
Tutkijatohtori
Työpuhelin: +358 50 4761624
Työsähköposti: ulla.lehtinen@oulu.fi

Markus Rytinki
Tutkijatohtori
Työpuhelin: +358 50 4756229
Työsähköposti: markus.rytinki@oulu.fi

Kyllikki Taipale-Erävala
Tutkijatohtori
Työpuhelin: +358 50 5765764
Työsähköposti: kyllikki.taipale-eravala@oulu.fi

Mirja Väänänen
Tutkijatohtori
Työpuhelin: +358 40 8321003
Työsähköposti: mirja.vaananen@oulu.fi
 

Projektitutkijat

Leena Eskola
Projektitutkija, YES Pohjois-Pohjanmaan aluekoordinaattori
Työpuhelin: +358 40 0906103
Työsähköposti: leena.eskola@oulu.fi

Riitta Forsten-Astikainen
Projektitutkija, MicroENTRE-verkoston koordinaattori
Työpuhelin: +358 46 9220913
Työsähköposti: riitta.forsten-astikainen@oulu.fi

Jouni Hintikka
Projektitutkija
Työpuhelin: +358 50 4758328
Työsähköposti: jouni.hintikka@oulu.fi

Heli Kurikkala
Projektitutkija
Työpuhelin: +358 40 8261444
Työsähköposti: heli.kurikkala@oulu.fi

Martti Saarela
Projektitutkija
Työpuhelin: +358 40 5596996
Työsähköposti: martti.saarela@oulu.fi
 

Viimeksi päivitetty: 16.8.2019