Tuetaan yhdessä!


Ohjausryhmän jäsenet

Marjatta Takala, ohjausryhmän puheenjohtaja
   marjatta.takala@oulu.fi
Oulun yliopisto
Kirsi Mäntykivi, ohjausryhmän sihteeri
   kirsi.mantykivi@oulu.fi
Oulun yliopisto
Lea Veivo, projektipäällikkö
   lea.veivo@oulu.fi
Oulun yliopisto
Hanni Muukkonen
   hanni.muukkonen@oulu.fi
Oulun yliopisto
Teemu Suorsa
   teemu.suorsa@oulu.fi
Oulun yliopisto
Leena Holopainen
   leena.holopainen@uef.fi
Itä-Suomen yliopisto
Aino Äikäs
   aino.aikas@uef.fi
Itä-Suomen yliopisto
Elina Kontu
   elina.kontu@helsinki.fi
Helsingin yliopisto
Lotta Uusitalo-Malmivaara
   lotta.uusitalo-malmivaara@helsinki.fi
Helsingin yliopisto
Päivi Pihlaja
   paivi.pihlaja@utu.fi  
Turun yliopisto
Heli Ketovuori
   heli.ketovuori@utu.fi
Turun yliopisto
Minna Kyttälä
  minna.kyttala@utu.fi
Turun yliopisto
Kristina Ström
   kristina.strom@abo.fi  
Åbo Akademi, Vaasa
Outi Kyrö-Ämmälä
   outi.kyro-ammala@ulapland.fi
Lapin yliopisto
Suvi Lakkala
   suvi.lakkala@ulapland.fi
Lapin yliopisto

Viimeksi päivitetty: 28.2.2018