THE ANNUAL MEETING OF FINNISH GEOGRAPHERS 2020

The event is postponed to 2021

Contact

General
mp2020oulu (a) gmail.com

Programme and scientific committee
Päivi Lujala (paivi.lujala (a) oulu.fi)
Kaarina Tervo-Kankare (kaarina.tervo-kankare (a) oulu.fi)
Ville Kellokumpu (ville.kellokumpu (a) oulu.fi) 
Helena Tukiainen (helena.tukiainen (a) oulu.fi)
Jan Hjort (jan.hjort (a) oulu.fi)
Aapo Lunden (aapo.lunden (a) oulu.fi)
Tiina Lankila (tiina.lankila (a) oulu.fi)

Treasurer
Aapo Lunden (aapo.lunden (a) oulu.fi)

Workshops
Outi Kulusjärvi (outi.kulusjarvi  (a) oulu.fi)
Marika Kettunen (marika.kettunen (a) oulu.fi)

PhD Course
Päivi Lujala (paivi.lujala (a) oulu.fi) 

Student contact
Samuli Taanila (Atlas ry) (samuli.taanila (a) student.oulu.fi)
Helena Tukiainen (credits for students) (helena.tukiainen (a) oulu.fi)

Communications and PR
Maija Toivanen (maija.toivanen (a) oulu.fi)