MAANTIETEEN PÄIVÄT 2020

Oulun yliopisto 29.–30.10.

Yhteystiedot

Yleinen
mp2020oulu (a) gmail.com

Konferenssiohjelma ja tieteellinen toimikunta
Päivi Lujala (paivi.lujala (a) oulu.fi)
Kaarina Tervo-Kankare (kaarina.tervo-kankare (a) oulu.fi)
Ville Kellokumpu (ville.kellokumpu (a) oulu.fi) 
Helena Tukiainen (helena.tukiainen (a) oulu.fi)
Jan Hjort (jan.hjort (a) oulu.fi)
Aapo Lunden (aapo.lunden (a) oulu.fi)
Tiina Lankila (tiina.lankila (a) oulu.fi)

Talous
Aapo Lunden (aapo.lunden (a) oulu.fi)

Työpajat
Outi Kulusjärvi (outi.kulusjarvi  (a) oulu.fi)
Marika Kettunen (marika.kettunen (a) oulu.fi)

Jatko-opintokurssi
Päivi Lujala (paivi.lujala (a) oulu.fi) 

Opiskelijayhdyshenkilö
Samuli Taanila (Atlas ry) (samuli.taanila (a) student.oulu.fi)
Helena Tukiainen (erikoistumisjakso opiskelijoille) (helena.tukiainen (a) oulu.fi)

Tiedotus ja yhteiskuntakytkökset
Maija Toivanen (maija.toivanen (a) oulu.fi)